Lékařské ordinace

Představujeme vám lékaře, kteří se o vás budou starat v Ostravě a Olomouci. Budou se vám věnovat v celém rozsahu ortopedicko - protetické péče. Specializují se na péči o amputované pacienty, pacienty s CMP, děti s DMO, pacienty se skoliózou, se syndromem diabetické nohy, artrózou, vadami nohou a pacienty s těžkými neuromuskulárnimi diagnózami.

 

MUDr. Petr Krawczyk
Vedoucí lékař NZZ

Zkušený specialista v ortopedické protetice. Vedle ordinace v Ostravě pravidelně ordinuje i na naší pobočce v Olomouci. Pravidelně přednáší a vyučuje na Fakultě medicínských studií Ostravské univerzity, Lékařské fakultě UP v Olomouci.

Atestace: Ortopedie, nástavbová atestace z ortopedické protetiky 

Kurzy IDPVZ: Myoskeletární medicína, computerová kineziologie, stáže na zahraničním pracovišti ve Francii

Ordinuje na pracovišti:

Ivana Trefilová
Všeobecná sestra, registrovaná

Odborný pracovník se zaměřením na ortopedicko-protetické ambulance se širokými zkušenostmi při aplikaci ortopedicko protetických pomůcek a adjuvatik.

Ordinuje na pracovišti:

MUDr. Milan Gliganič
Odborný lékař

Zkušený specialista v ortopedii a rehabilitaci s cennými zkušenostmi získanými při práci na renomovaných rehabilitačních pracovištích.

Atestace: Ortopedie, nástavbová atestace z FBLR 

Kurzy IDPVZ: Myoskeletární medicína

Ordinuje na pracovišti:

MUDr. Jozef Jakub
Odborný lékař

Odborný pracovník se zaměřením na ortopedicko-protetické ambulance se širokými zkušenostmi při aplikaci ortopedicko protetických pomůcek a adjuvatik. Vedle ordinace v Ostravě pravidelně ordinuje na pracovišti ve Zlíně, a také na naší pobočce v Olomouci.

Atestace: Ortopedie, certifikovaný kurz z ortopedické protetiky

Ordinuje na pracovišti:

Šárka Gromnicová DiS. 
Všeobecná sestra registrováná pro ortopedii a ortopedickou protetiku

Ordinuje na pracovišti: